walne
czwartek, 17 lis 2022

ZMIANY W REGULAMINIE SMTZ

W dniu 16.11.2022 odbyło się Walne Zgromadzenie sprawozdawcze podsumowujące prace w roku 2021. W gronie 17 członków Stowarzyszenia podjęto kilka uchwał, które obowiązywać będą od kolejnego sezonu 2023.

Decyzją Walnego zgromadzenia nowym członkiem Stowarzyszenia został Paweł Potempa. Mamy nadzieję, że Paweł wniesie do naszego Stowarzyszenia nowe pomysły i przyczyni się do jego rozwoju. Witamy w gronie SMTZ Paweł !

avatar-smtz-256x256

Ze względu na szalejącą inflację i niestabilne koszty utrzymania kortu zmianie uległa także wysokość składki członkowskiej. Od przyszłego sezonu opłata członkowska wynosić będzie 400 zł.

Z kortu zostanie usunięty kosz na śmieci, w związku z czym każdy członek kończący grę odpowiada za stan kortu jaki pozostawia.

Początkiem sezonu zostanie przeprowadzona także wymiana nawierzchni kortu. By zagwarantować dobre warunki gry, nawierzchnia musi zostać poddana ponownej przebudowie.

Dziękujemy członkom za liczne przybycie na spotkanie i życzymy udanej regeneracji zimowej przed nowym sezonem tenisowym 2023!

ZARZĄD SMTZ