turniej (166) (848x1280)
poniedziałek, 21 lip 2014

Turniej o Puchar Dyrektora Mosiru….rozstrzygnięty.

W niedzielę o godzinie 17.00 na korcie numer 1 jasielskiego Mosiru odbył się finał ( trwającego cały tydzień ze względu na pogodę ) Turnieju tenisa o puchar Dyrektora Mosiru Tadeusza Baniaka, po 2,5 godzinnej walce nie tylko z przeciwnikiem ale i z afrykańską pogodą ( 28 stopni w cieniu ) Tomek Dziedzicki pokonał w trzech setach Tomka Piórka 6/2 5/7 6/3 gratulacje dla obu graczy za fajny mecz i proszę o…. większą odpowiedzialność za słowa. :)

Na zdjęciu……nie, nie, nie będę tego pisał… :) przecież wszyscy znają Wojtka, z zaciekawieniem oglądał mecze półfinałowe na ostatnim turnieju, tylko dla niego Dyrektor Mosiru zrobił wyjątek i pozwolił przychodzić na turnieje z pieskiem. Badi bo tak został nazwany przez swojego pana w zeszłym tygodniu zajął II miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Psów Rasowych które odbywały się we włoskiej miejscowości Bolzano, tym można tłumaczyć jego nieobecność na jasielskich kortach przez cały tydzień :)

Z ostatniej chwili….do administratora doszło zdjęcie zrobione z ukrycia…..Wojtek testuje nową rakietę, którą zamierza zagrać w nadchodzącym play offie :) niech was nie zmyli ….obuwie, to kamuflaż, zwraca uwagę, mała główka,  wyczerniona rama rakiety, z nieoficjalnego źródła….podobno Wojtek nawiązał współpracę z …. STYKĄ :) :)