WhatsApp Image 2022-10-10 at 9.54.38 PM
wtorek, 11 paź 2022

Sezon 2022 JLT zakończony!

Po 5 miesiącach zaciętej walki dobrnęliśmy do końca tegorocznej ligi tenisowej. Na starcie w tym roku stanęło 50 zawodników i 6 zawodniczek. W ciągu 3 obejść ligowych rozegranych zostało 453 spotkania! Niemal 30% spotkań rozstrzygnął dopiero super tie-break. Rywalizacja w ligach była bardzo zacięta i każdy w tym sezonie dał  z siebie wszystko :) Niestety nie obyło się bez kontuzji kilku zawodników, co nie pozwoliło im w pełni cieszyć się z sezonu. W przyszłym roku będzie lepiej! :)

W poniedziałek odbyło się spotkanie kończące rozgrywki. W przyjaznej i wesołej atmosferze przyznane zostały nagrody dla najlepszych zawodników ligi :) Po rozdaniu nagród dyskutowaliśmy o regulaminie ligi, gracze mieli ciekawe pomysły usprawnienia rozgrywek. Każdy pomysł zostanie przeanalizowany i nowe propozycje wejdą w życie z nowym sezonem ligowym.

W tym sezonie zdecydowanie najlepszym zawodnikiem i zwycięzcą całej ligi został Tomasz Dziedzicki ! Tomek w rewelacyjnym stylu wygrał wszystkie trzy obejścia ligi i sięgnął po najwyższe trofeum w tym sezonie. Gratulacje Tomek! :)

Drugie miejsce tuż za Tomkiem zajął Jakub Paszek. Kuba już zapowiada walkę w przyszłym sezonie o odzyskanie tenisowego tronu! :) Gratulacje Kuba wspaniałego sezonu!

Trzecim zawodnikiem podium w tym roku został Paweł Maziarz. Paweł w ostatnim obejściu wspaniałą walką zapewnił sobie upragnione miejsce na “pudle” :) Brawo Paweł !

Najlepszą zawodniczką tegorocznych rozgrywek została Laura Węglowska, która w pięknym stylu rozgromiła niejednego wyżej notowanego zawodnika naszej ligi :) Gratulacje Laura!

311363085_501451198538642_8201569538877933658_n

Końcowym akcentem rozgrywek był także darmowy turniej dla zawodników ligowych. Turniej został rozegrany w dniach 25-26.09.2022. W turnieju wzięło udział 20 zawodników. Ostatecznie w finale zameldował się faworyt – Jakub Paszek oraz “czarny koń” turnieju – Mateusz Lechwar. Wynik finału: Jakub Paszek – Mateusz Lechwar 6/3 6/1. Kuba wspaniałą grą w turnieju potwierdził, że jest zawodnikiem ścisłej czołówki naszej ligi. Gratulacje!

WhatsApp Image 2022-10-11 at 9.02.15 AM

WhatsApp Image 2022-10-10 at 9.54.19 PM

Dziękujemy sponsorom Ligi 2022 za wsparcie. W tym roku nasze rozgrywki wspierał Gamrat oraz Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców. Bez nich sezon nie byłby taki sam :)

1587535198665jsp_logo_yellow_white

Wkrótce w galerii znajdą się zdjęcia zwycięzców poszczególnych lig oraz zdjęcia z turnieju kończącego sezon. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą postawę sportową przez cały sezon i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie a forma tenisowa będzie tylko rosła! Dziękuję, każdemu kto pomagał mi i wspierał w ciągu całego sezonu. Byle do lata! :)