pobrane (2)
niedziela, 31 maj 2020

Rozpoczynamy rozgrywki JLT 2020!

Koleżanki i koledzy tenisiści,

Po dłuższej niż zwykle zimowej przewie nareszcie rozpoczynamy rozgrywki w naszej Jasielskiej Lidze Tenisa. Wszystkie baraże zostały rozegrane i skład 5 lig mamy ustalony. W szranki stawać będą stali bywalcy jasielskich kortów, mamy również przyjemność powitać 13 nowych zawodników!

W lidze wystąpi 6 Pań oraz 43 Panów. Tytułu będzie bronić nasz kolega Adam Rysz :)

Z uwagi na panującą sytuację, do odwołania pamiętać musimy o przestrzeganiu epidemiologicznych wytycznych bezpieczeństwa opracowanych przez Polski Związek Tenisa.

Przypominamy, że w sezonie 2020 nadzór nad ligą sprawować  będzie Agnieszka Siewierska Żurek. Zatem wszelkie sprawy związane z rozgrywkami proszę kierować do mnie :)

Przypominam mój numer telefonu: 600-285-768.

Jeżeli mecz będzie umówiony w oparciu o zasady  wyzwania – sami podajecie na stronie termin meczu, oraz wynik.

Jeśli mecz umawiany jest poza systemem wyzwań wówczas minimum na 24 godziny przed zaplanowanym przez was terminem zgłaszacie organizatorowi datę oraz miejsce spotkania. Po meczu w ten sam dzień musicie również zawiadomić mnie o wyniku.

Nasza liga przez lata funkcjonuje w bardzo jasny i przejrzysty sposób dzięki wypracowanym zasadom oraz regulaminowi. Pamiętajmy jednak że to co grę w naszej lidze czyni taką przyjemną, to nasze koleżeńskie podejście do siebie nawzajem i gra w oparciu o zasady fair play.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć wszystkim powodzenia w grze oraz wielu wspaniałych sportowych wrażeń !

Agnieszka