miniaturka
poniedziałek, 18 wrz 2023

Marosz i Szot zwycięzcami XVIII Turnieju Tenisa u Puchar Burmistrza Miasta Jasła!

W minioną sobotę na kortach jasielskiego MOSiRu rozegrany został XVIII Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza Miasta Jasła zgłoszony do kalendarza Polskiej Ligi Tenisa. Rozgrywki odbyły się w 2 kategoriach (1. Liga PLT, 2. Liga PLT)

W kategorii 1. Ligi zwyciężył Karol Marosz, który w finale pokonał prezentującego w ostatnim czasie coraz lepszą formę Piotra Wietechę 3/4 4/0 10/4

IMG-20230916-WA0001

.

W kategorii 2. Ligi Piotr Szot nie dał szans swoim rywalom i pewnie sięgnął po zwycięstwo w finale nie oddając nawet gema Radosławowi Szczygłowi

IMG-20230916-WA0002

Pełne wyniki turnieju:

.
Turniej zorganizowany został przez SMTZ w Jaśle przy wsparciu Miasta Jasła. Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom! :-)