89
wtorek, 05 maj 2015

Liga.

Grała dzisiaj I liga, Wojtek Golec zmierzył się z ligowym ” hegemonem ” :) Tomkiem Dziedzickim wynik meczu 6/1 2/6 7/10 zaskakuje, brawo Wojtek. :)

W IV lidze spotkali się Kuba Borowiec i Krzysiek Wlezień wygrał młodszy :) 7/6(4) 7/5 relacja z meczu nadeszła od samego uczestnika spotkania Krzyśka ….. w oryginale …..  :)

…. ” .. Uf, co za mecz? Och, może nie, ale przebieg miał ciekawy.

Po 15 minutach rozgrzewki zaczęło się i Kuba bez większych problemów prowadzi 5:0. Mistrz Golec zdegustowany mało ciekawym przebiegiem gry opuszcza widownię, Krzysztof, uradowany, wygrywa honorowego gema.

Kuba, zdemotywowany pustymi trybunami przegrywa kolejne pięć gemów. Przy stanie 6:5, Krzysztof prowadzi 40:15 i ma dwie setowe piłki. Już mu się micha cieszy z takiego obrotu sprawy, lecz  zabija go zbytnia pewność siebie. Kuba wygrywa gema, a następnie tie-break serwując trzy asy.
Drugi set rozpoczyna się korzystnie dla Krzysztofa. Prowadzi 4:2, Kuba wyrównuje na 4:4, ale następny gem należy do Krzysztofa. Przy stanie 5:4 i 40:15 ponownie zstępuje na niego duch Janowicza i przegrywa seta 7:5.

Kuba zaskoczył bardzo dobrym pierwszym podaniem, serwując dobrze ponad dziesięć asów w meczu i świetnie zagrywając parę piłek, których nie jeden pierwszoligowiec by mu pozazdrościł.

Krzysztof, opuszcza korty  przegrany, ale zadowolony, że nie dostał sromotniejszych batów, szczerze gratulując Kubie wygranego meczu J …. “