Jo8sjYIA
czwartek, 10 paź 2019

Koniec sezonu 2019 Jasielskiej Ligi Tenisa

Z dniem 5 października zakończyliśmy rozgrywki Jasielskiej Ligi Tenisa w sezonie 2019. Poziom czołówki był bardzo wyrównany, a stawka miejsc na podium ważyła się niemal do samego końca. Ostatecznie prowadzenie utrzymał Adam Rysz i sięgnął po pierwsze w karierze zwycięstwo w Jasielskiej Lidze Tenisa. Drugie miejsce zajął Tomasz Piórek, który niewątpliwie podniósł poziom swojej gry w drugiej części sezonu. Trzeci stopień podium, dzięki świetnej dyspozycji w końcówce rozgrywek wywalczył Jakub Paszek. Wśród kobiet najwyższe miejsce (23.) zajęła Agnieszka Siewierska-Żurek. Jak widać Aga ciągle utrzymuje wysoką formę, zdobywając trzeci sezon z rzędu tytuł Najlepszej Zawodniczki Ligi. :-)

Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich uczestników za sportową walkę. :-)

Frekwencja zawodników tegorocznej edycji pokazuje, że Liga ciągle cieszy się dużym zainteresowaniem. Oprócz “stałych bywalców ligowych” z każdym sezonem pojawiają się nowi gracze, którzy chcą spróbować swoich sił w meczach o stawkę. Fakt ten może jedynie cieszyć organizatorów, uczestników oraz kibiców rozgrywek tenisowych w naszym mieście. :-)

Zapraszamy na spotkanie podsumowujące sezon ligowy 2019, podczas którego odbędzie się wręczenie nagród dla zwycięzców oraz dyskusja nad zmianami regulaminowymi. O konkretnym terminie i miejscu spotkania poinformujemy wkrótce. Tymczasem zachęcamy do szlifowania formy w Zimowej Lidze Tenisa organizowanej przez Klub Tenisowy Boguś. Do zobaczenia na kortach! :-)