tnns-256x256
wtorek, 02 lis 2021

Jakub Paszek zwycięzcą Jasielskiej Ligi Tenisa 2021!

Choć słoneczna pogoda jeszcze ciągle nam towarzyszy, gorące letnie dni pożegnaliśmy już kilka tygodni temu. A skoro w kalendarzu powoli skreślamy ostatnie dni października, oznacza to niezbicie, że tegoroczny sezon Jasielskiej Ligi Tenisa dobiegł końca. W trakcie całego sezonu ligowego rozegrano 565 spotkań, z czego 148 zakończyło się dopiero po rozegraniu super tie-breaka. Walka o podium trwała do samego końca, ale już niedługo po rozpoczęciu trzeciego obejścia stało się jasne, że niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej Jasielskiej Ligi Tenisa został Jakub Paszek. Kuba w całym sezonie przegrał tylko jedno spotkanie i w uznaniu za tegoroczne rezultaty dołącza do grona zwycięzców Jasielskiej Ligi Tenisa. Gratulacje! :)

Jedynym pogromcą Kuby w tym sezonie pozostał Paweł Maziarz, który uplasował się na drugim miejscu w klasyfikacji końcowej. Na miejscu trzecim sezon zakończył Tomek Piórek. Wśród pań najlepszą zawodniczką kolejny rok z rzędu okazała się Agnieszka Siewierska-Żurek.

Obfitujący w wiele interesujących spotkań i niespodziewanych rezultatów sezon zwieńczony został darmowym turniejem dla wszystkich uczestników tegorocznej edycji JLT (2-4.10). Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Grzegorz Buczyński, który w trzech setach (6-7 6-2 10-8) pokonał Pawła Styczyńskiego.

Jak co roku, już po zakończeniu sportowych zmagań, odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną edycję ligi. Nastąpiło na nim wręczenie nagród dla najlepszych zawodników, a także dyskutowano o zmianach regulaminowych dotyczących kolejnej edycji.

Długi sezon zakończony, nadszedł wyczekiwany czas na odpoczynek. :) Jedni ładują akumulatory w oczekiwaniu na kolejną edycję Jasielskiej Ligi Tenisa, inni aktywnie wykorzystują zimowy czas uczestnicząc w zimowych rozgrywkach ligowych.

Mamy nadzieję, że przyszłoroczny sezon będzie obfitował w jeszcze więcej tenisowych atrakcji! I istnieją przesłanki, z których jednoznacznie wynika, że z pewnością tak będzie!

248647173_6381721738567698_3579967985576523191_n