Chrysanthemum
poniedziałek, 08 wrz 2014

I Otwarte Mistrzostwa Jasła w Tenisie – singiel mężczyzn, mikst ( pary mieszane )

Przez dwa dni 35 graczy w singlu i 13 par w mikście rywalizowało na trzech jasielskich kortach o tytuł mistrza Jasła w tenisie, pogoda dopisała mecze rozgrywano w pięknej słonecznej aurze przy udziale wielu kibiców, którzy oklaskiwali swoich faworytów, sporym zainteresowaniem cieszył się mikst nowa formuła która zadebiutowała na naszych kortach, było dużo śmiechu i fajnej zabawy. Rozegrano 53 spotkania, nad którymi czuwał przez cały czas, asystent organizatora Filip Fortuna, dobra robota Filip…..dałeś radę. :)

Do finałowej rozgrywki w mikście zakwalifikowały się pary : Agnieszka Siewierska/Bogusław Jaracz i sensacyjna para nastolatków Justyna Bukowiec/Wiktor Boczkowski która w półfinale pokonała  faworytów całych rozgrywek Monikę Róg i Włodzimierza Winiarskiego. W finale ” młodych ” zjadły nerwy i po godzinnej grze ulegli bardziej doświadczonej parze Siewierska/Jaracz 6/1  6/2

W finale singla faworyt rozgrywek Tomasz Piórek pokonał Włodzimierza Winiarskiego 6/0  6/2 tym samym został  zwycięzcą I Mistrzostw Jasła w Tenisie,  Tomek, gratulacje. :)

Turniej przy współudziale Urzędu Miasta Jasła które  udostępniło korty oraz zapewniło Puchary dla finalistów i nagrody niespodzianki dla uczestników,  zorganizowało Stowarzyszenie Miłośników Tenisa. Gratulacje dla wszystkich, zwycięzców i pokonanych. Organizator.